altPizza Hut Katowice 🍕 Najlepsza pizza w mieście, zamów teraz!
Znajdź najbliższą pizzerię Pizza Hut

Pizza Hut Katowice

RESTAURACJE PIZZA HUT W KATOWICACH - PIZZA TAKŻE Z DOWOZEM LUB NA WYNOS - ZNAJDŹ NAJBLIŻSZĄ PIZZERIE

PIZZA NA DOWÓZ KATOWICE - ZAMÓW DO DOMU SWOJĄ ULUBIONĄ PIZZĘ

Kaj zeżrać dobrą pizzę, taką fest? Toć w Pizza Hut! ;) A dla tych, którzy w Katowicach są nie stąd, na studiach lub przejazdem, spieszymy z tłumaczeniem. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zjeść naprawdę dobrą pizzę, to oczywiste jest, że w naszej sieci pizzerii! Wiemy jednak, że czasem może nie chcieć Ci się wychodzić z domu do restauracji, gdy tyle ciekawszych rzeczy można zrobić w tym czasie. Właśnie dlatego pyszna, gorąca i prosto z pieca pizza z dowozem w Katowicach może być u Ciebie jeszcze dziś. Sprawdź na naszej stronie internetowej, co dobrego możesz zamówić. Gorąca pizza na telefon, a może smaczny makaron lub sałatka dla tych, co są na diecie? Zamów online lub przez telefon, u nas dowóz zawsze masz gratis!

PIZZA NA WYNOS KATOWICE - ODBIERZ PIZZĘ SAMEMU Z NAJBLIŻSZEJ PIZZERII

Znasz już naszą flagową pizzę koronę? Gorący ser w jej brzegach po prostu rozpływa się w ustach, nie żartujemy! Możesz wybrać ją w wersji wegetariańskiej, mięsnej lub wyjątkowo na ostro, w różnych kombinacjach smakowych. Jeśli nie miałeś okazji jej jeszcze skosztować, koniecznie złóż zamówienie w najbliższym lokalu Pizza Hut. Gdy nie możesz zjeść na miejscu, zabierz danie ze sobą do domu. To takie proste. Sprawdź tę opcję w naszej sieci pizzerii i korzystaj z niej, kiedy tylko masz ochotę – podczas powrotu z pracy lub w leniwe weekendy.

LUNCH LUB OBIAD? DOBRA PIZZA PROSTO Z NASZEGO PIECA!

Jakie znasz pizzerię w Katowicach, które potrafią zwalić z nóg? My polecimy Ci tylko jedną taką, do której chętnie będziesz wracał. To Pizza Hut. Nasza wyjątkowo dobra pizza, a także makarony klasyczne lub z pieca, sałatki, desery i gama napojów do wyboru sprawią, że znajdziesz to, na co aktualnie najbardziej masz ochotę. Dzieciaki też wybiorą coś dla siebie – będą najedzone i zadowolone, obiecujemy! Jeśli jednak skusisz się na pizzę, polecamy Ci wybrać ciasto: w wersji pan, z serem na brzegach albo w stylu San Francisco. Do tego Twoje ulubione dodatki i jeden z sosów: pomidorowy, czosnkowy, z tabasco, BBQ lub miodowo-musztardowy. Albo trzy wybrane w zestawie, bo po co się ograniczać, prawda? Zrób to po swojemu i tak, jak lubisz!

WSZYSTKIE RESTAURACJE

POLSKA
WarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskBiałystokKatowiceRzeszówOpoleSzczecinBydgoszczLublinGdynia