altPizza Hut Gdańsk 🍕 Najlepsza pizza w mieście, zamów teraz!
Znajdź najbliższą pizzerię Pizza Hut

Pizza Hut Gdańsk

RESTAURACJE PIZZA HUT W GDAŃSKU - PIZZA TAKŻE Z DOWOZEM LUB NA WYNOS - ZNAJDŹ NAJBLIŻSZĄ PIZZERIĘ

PIZZA NA DOWÓZ GDAŃSK - ZAMÓW DO DOMU SWOJĄ ULUBIONĄ PIZZĘ

Szprotki, dorsze czy flądry nie robią już na Tobie żadnego wrażenia? Nic dziwnego, ile można jeść w kółko nadmorskie ryby? Choć są naprawdę bardzo zdrowe, pozwól sobie w końcu na spróbowanie czegoś, co podbije Twoje podniebienie. Smaczna, skomponowana przez Ciebie pizza z dowozem w Gdańsku może zostać niedługo dostarczona prosto do Twojego domu – na późny obiad lub wczesną kolację. Z łatwością zamówisz ją przez telefon lub na naszej stronie internetowej. Szybko, sprawnie, a do tego pysznie! I co najważniejsze, w Pizza Hut dowóz zawsze jest gratis!

PIZZA NA WYNOS GDAŃSK - ODBIERZ PIZZĘ SAMEMU Z NAJBLIŻSZEJ PIZZERII

Wyobraź sobie, że wracając z pracy może złapać Cię głód. Ale nie masz ochoty czekać w restauracji na podanie posiłku, tylko chcesz szybko wrócić do domu. Wyobrażasz to sobie? Już nie musisz! Bo mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, gdybyś znalazł się w takiej sytuacji! Zamów u nas swoją ulubioną pizzę, dokładnie taką, na jaką najbardziej masz w tej chwili ochotę. Następnie odbierz ją w drodze powrotnej do domu w jednej z ośmiu naszych pizzerii zlokalizowanych na terenie Gdańska. Gdy zjawisz się w wybranym przez Ciebie lokalu, zamówiona, gorąca pizza będzie już na Ciebie czekać w pudełku. Podoba Ci się takie rozwiązanie? W takim razie nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas.

LUNCH LUB OBIAD? DOBRA PIZZA PROSTO Z NASZEGO PIECA!

Nie potrzebujesz trójzębu Neptuna ani siatki rybackiej, aby upolować swój dzisiejszy posiłek. Znamy znacznie lepsze metody na zaspokojenie uczucia głodu ;) Wstąp do Pizza Hut na lunch ze znajomymi albo zabierz całą rodzinę na weekendowy obiad i niech każdy wybierze coś dla siebie. W menu mamy smakowite makarony, lekkie sałatki, a przede wszystkim gorącą, wyciągniętą prosto z pieca pizzę! Sprawdź koniecznie na naszej stronie, jakie dodatki i sosy do pizzy możesz zamówić, będąc już na miejscu. A jeśli przyjdzie Ci ochota na słodki deser, to również znajdziesz go w naszej karcie. Odwiedź jedną z naszych pizzerii w Gdańsku i sprawdź, jak smakuje pizza korona. To nasz niepowtarzalny specjał, którego brzegi wypełnione są gorącym serem. Palce lizać – musisz spróbować!

WSZYSTKIE RESTAURACJE

POLSKA
WarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskBiałystokKatowiceRzeszówOpoleSzczecinBydgoszczLublinGdynia