Posmakuj pracy z nami!

Przekonaj się, że praca może być przyjemnością! szukaj ofert dla pracowników restauracji

Jesteśmy pewni, że wiesz, kim jesteśmy

Być może spotkaliśmy się podczas Festiwalu Pizzy bądź świętowałaś/eś z nami swoje urodziny, odkrywając w każdym kawałku naszą pasję i miłość do jedzenia. Teraz masz szansę współtworzyć sukcesy największej na świecie sieci restauracji serwujących pizzę.

Dajemy Ci wolną rękę

W Pizza Hut nie tylko goście, ale także pracownicy doświadczają niepowtarzalnej atmosfery serdeczności i wyrozumiałości. Dlatego u nas sam/a ustalasz godziny pracy i sam/a decydujesz o ścieżce swojego rozwoju. Jesteśmy częścią spółki AmRest, w której portfolio znajdują się inne globalne marki – dzięki czemu masz nieograniczone możliwości. Wszystko zależy od Ciebie!

Razem możemy więcej!

Ponad wszystko cenimy sobie relacje międzyludzkie. Dzięki uśmiechowi, pozytywnej energii, zaangażowaniu i propagowaniu kultury gościnności tworzymy wyjątkową atmosferę pracy i klimat naszych restauracji. Jeśli odnajdujesz się w dynamicznym zespole, jesteś otwarty/a na ciągły rozwój, kochasz celebrować każdy dzień swojego życia, potrafisz uczynić z pracy swoją pasję, dobrze trafiłeś – czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy?

1. Elastyczne godziny pracy i przejrzyste zasady Cenimy Twoje pasje oraz chwile, które celebrujesz po pracy bo to one sprawiają, że tak chętnie dzielisz się pozytywną energią i uśmiechem pracując w Pizza Hut. Dlatego oferujemy Ci elastyczne godziny zatrudnienia, abyś miał wystarczająco czasu no to, co dla Ciebie ważne. Jednocześnie zapewniamy przejrzyste zasady współpracy, dzięki czemu możesz poczuć się w pełni komfortowo decydując się na pracę w Pizza Hut.

2. Wpływ na rozwój swojej kariery Bycie częścią międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy daje Ci nieograniczone możliwości rozwoju. Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, a my chętnie Ci pomożemy. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, korzystając z nowoczesnych technik nauki takich jak e-learning, szkolenia w miejscu pracy, zajęcia w klasach, symulacje etc. dzięki czemu zdobywanie wiedzy staje się przyjemnością!

3. Wyjątkowa atmosfera pracy Praca w Pizza Hut to praca w doborowym towarzystwie i niepowtarzalnej atmosferze. Z nami odkryjesz, że każdy dzień pracy może być przyjemnością. Nasz zespół tworzą uśmiechnięci, pozytywni ludzi – wśród nich naprawdę poczujesz się dobrze!

Trwa ładowanie Trwa ładowanie