altFestiwal Pizzy - jesz ile chcesz - Pizza Hut
Promocja trwa do 27.02 tylko na miejscu w restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską.

Odkryj nowe smaki

Pizza BBQ BekonMarzycie o połączeniu chrupiącego boczku z aromatycznym sosem BBQ? Nie mogliście lepiej trafić.
Pizza Meat LoverZadowoli nawet najbardziej wymagających fanów mięsnej pizzy. Dwa rodzaje mięsa, dwa rodzaje sosów i świeża zielona papryka.
Pizza Ostry KurczakPikantny kurczak dla odważnych. Pora na grillowanego kurczaka z ostrymi papryczkami jalapeño.
Pizza Sweet PepperoniPowiew świeżości dla fanów klasycznej pizzy. Pyszne pepperoni w duecie ze słodką kukurydzą, na aksamitnym sosie czosnkowym!

Jak skorzystać z promocji

Zapłać raz i jedz ile chcesz!

  1. Odwiedź jedną z naszych restauracji z obsługą kelnerską.
  2. Wybierz ulubione smaki pizzy lub odkryj nowe!
    Możesz spróbować wszystkich smaków.
  3. Skorzystaj z promocji i jedz ile dusza zapragnie!
PON – CZW

45,99 ZŁ

PT – NDZ

51,99 ZŁ

Dodatkowe promocje

Festiwal pizzy z wielką dolewką!

Ugaś pragnienie napojem dolewanym bez końca - w specjalnej cenie!Do wyboru: Domowa herbata mrożone, Lemoniada, Pepsi Max, 7Up, Mirinda
PON – CZW

51,99 ZŁ

PT – NDZ

57,99 ZŁ

Zestaw sosów do festiwalu pizzy

Wybierz co lubisz:ziołowo pomidorowy, BBQ, czosnkowy, pomidorowy z tabasco, musztardowo-majonezowy oraz miodowo-musztardowy
3 SOSY

5,99 ZŁ

5 SOSÓW

7,99 ZŁ


Co to jest Festiwal Pizzy?
Festiwal pizzy w Pizzy Hut to wydarzenie, podczas którego macie okazję wziąć udział w festiwalowej zabawie i poznać smak każdej pizzy z oferty Pizza Hut. Festiwal Pizzy 2023, to już 17 edycja naszego wydarzenia. Odwiedź jeden z lokali z obsługą kelnerską i rozkoszuj się nieograniczoną pizzą – możesz jeść, ile tylko chcesz. Aby wziąć udział w Festiwalu Pizzy wystarczy wybrać jedną z opcji: nieograniczona pizza lub pizza bez limitu w zestawie z nielimitowaną dolewką. W tegorocznej edycji Festiwalu Pizzy możesz spróbować wszystkich smaków z menu Pizza Hut! W tym także nowości: pizza Ostry Kurczak, pizza Sweet Pepperoni, pizza Meat Lover i pizza BBQ Bekon. Spróbuj wszystkich dostępnych smaków i jedz, ile dusza zapragnie!
Jak długo trwa Festiwal Pizzy 2023?
Kiedy odbywa się Festiwal Pizzy w Pizzy Hut 2023? Zabawa trwa od 10 stycznia, a na wzięcie udziału w festiwalowej zabawie macie czas do 27 lutego. Podczas tych dwóch miesięcy będziecie mieć okazję spróbowania wszystkich smaków pizzy, co oznacza, że nasza oferta podczas Festiwalu Pizzy obejmuje ponad 20 unikalnych kompozycji. Świętuj z nami i odwiedź dowolny lokal z obsługą kelnerską w dniach 10.01-27.02 i skorzystaj z promocji Festiwal Pizzy 2023!