altFestiwal Pizzy - jesz ile chcesz - Pizza Hut
Promocja trwa do 16.10 tylko na miejscu w wybranych restauracjach Pizza Hut. Sprawdź

Odkryj nowe smaki

BBQ QueenNietypowe połączenie smaków? Mamy to! Spróbuj pizzy z łódeczkami ziemniaczanymi i sosem BBQ. To co, wpadasz?
Boski AlfredoPołączenie świeżego szczypiorku i szynki na pizzy. Brzmi kusząco? Spróbuj tej pysznej kombinacji smakowej!
Ognista FiestaUwielbiasz pikantność i aromatyczny sos BBQ? Ognista Fiesta gwarantuje te doznania smakowe! Wpadaj spróbować!

Jak skorzystać z promocji?

Zapłać raz i jedz, ile chcesz!

  1. Odwiedź jedną z naszych restauracji z obsługą kelnerską.
  2. Wybierz ulubione smaki pizzy lub odkryj nowe!
    Możesz spróbować wszystkich smaków.
  3. Skorzystaj z promocji i jedz, ile dusza zapragnie!
PON – CZW

45,99 ZŁ

PT – NDZ

51,99 ZŁ

Dodatkowe promocje

Festiwal pizzy z wielką dolewką!

Ugaś pragnienie napojem dolewanym bez końca - w specjalnej cenie!Do wyboru: domowa herbata mrożona, Lemoniada, Pepsi Max, 7Up, Mirinda
PON – CZW

51,99 ZŁ

PT – NDZ

57,99 ZŁ

Zestaw sosów do festiwalu pizzy

Wybierz, co lubisz:ziołowo-pomidorowy, BBQ, czosnkowy, pomidorowy z tabasco, musztardowo-majonezowy oraz miodowo-musztardowy
3 SOSY

5,99 ZŁ

5 SOSÓW

7,99 ZŁ


Co to jest Festiwal Pizzy?
Festiwal pizzy w Pizzy Hut to wydarzenie, podczas którego macie okazję wziąć udział w festiwalowej zabawie i poznać smak każdej pizzy z oferty Pizza Hut. Festiwal Pizzy 2023, to już 18 edycja naszego wydarzenia. Odwiedź jeden z lokali z obsługą kelnerską i rozkoszuj się nieograniczoną pizzą – możesz jeść, ile tylko chcesz. Aby wziąć udział w Festiwalu Pizzy wystarczy wybrać jedną z opcji: nieograniczona pizza lub pizza bez limitu w zestawie z nielimitowaną dolewką. W tegorocznej edycji Festiwalu Pizzy możesz spróbować wszystkich smaków z menu Pizza Hut! W tym także nowości: pizza BBQ Queen, pizza Ognista Fiesta i pizza Boski Alfredo. Spróbuj wszystkich dostępnych smaków i jedz, ile dusza zapragnie!
Jak długo trwa Festiwal Pizzy 2023?
Kiedy odbywa się Festiwal Pizzy w Pizzy Hut 2023? Zabawa trwa od 12 września, a na wzięcie udziału w festiwalowej zabawie macie czas do 16 października. Podczas tych dwóch miesięcy będziecie mieć okazję spróbowania wszystkich smaków pizzy, co oznacza, że nasza oferta podczas Festiwalu Pizzy obejmuje ponad 20 unikalnych kompozycji. Świętuj z nami i odwiedź dowolny lokal z obsługą kelnerską w dniach 12.09-16.10 i skorzystaj z promocji Festiwal Pizzy 2023!