Pizza Hut
Zamawiaj online
Zaloguj się
Telefon pomoże kontaktować się z Tobą w trakcie realizacji dostaw.
Tego maila będziesz używać do logowania.
Wymagane min. 6 znaków, w tym duża i mała litera oraz cyfra


Zgadzam się na otrzymywanie od AmRest Spółka z o.o. informacji o nowościach i promocjach oferowanych przez AmRest Spółka z o.o. i jej partnerów biznesowych z branży restauracyjnej i kawiarnianej, a także obsługujących płatności za zamówienia, na podane przeze mnie dane kontaktowe, za pośrednictwem:

Możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić: zaloguj się i zmień ustawienia w Twoim koncie lub napisz do nas: AmRest Customer Care email: kontakt@amrest.eu.

Cofnięcie zgody nie wpływa na czynności wykonane przed jej wycofaniem. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest AmRest Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (adres: Plac Grunwaldzki 25/27, 50-365 Wrocław). Będziemy przetwarzali Twoje dane w celu prowadzenia i obsługi Twojego konta (jeśli je założysz), w celu wykonania umowy dotyczącej Twojego udziału w programie My Pizza Hut w tym komunikacji związanej z programem (jeśli zdecydujesz się zarejestrować kartę i uczestniczyć w programie My Pizza Hut), umożliwienia złożenia i realizacji zamówień, wykonywania obowiązków prawnych, realizacji uzasadnionych interesów obejmujących: marketing bezpośredni produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych z branży restauracyjnej i kawiarnianej oraz podmiotów obsługujących płatności za zamówienia, badanie Twoich preferencji w celu przygotowania informacji marketingowych dostosowanych do Twoich potrzeb (profilowanie), dochodzenie lub obronę przed roszczeniami, udzielanie odpowiedzi na Twoje pytania lub wnioski, badanie satysfakcji klientów. W razie wyrażenia przez Ciebie stosownej zgody Twoje dane będą także przetwarzane w celu kierowania do Ciebie informacji marketingowych. Masz prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych dla celów marketingowych lub związanego z tym badania Twoich preferencji (profilowanie), a także sprzeciw - z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania Twoich danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów. Możesz się z nami skontaktować np. wysyłając e-mail na kontakt@amrest.eu. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych i sposobach kontaktu znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dlaczego warto utworzyć konto Pizza Hut?

  • Możesz określić domyślne adresy dostawy – nie musisz więc podawać adresu za każdym razem.
  • Masz dostęp do historii swoich zamówień i możesz łatwo zamówić je ponownie.
  • Możesz utworzyć profile do wystawiania faktur.
  • Możesz dołączyć do programu My Pizza Hut i korzystać z benefitów programu lojalnościowego działającego na miejscu w restauracjach z obsługą kelnerską.

Dlaczego warto dołączyć do programu My Pizza Hut?

  • Stajesz się członkiem społeczności My Pizza Hut.
  • Masz okazje wykorzystania nagród dostępnych jedynie dla uczestników programu lojalnościowego.
  • Masz możliwość zbierania punktów i wymiany ich na specjalne nagrody podczas wizyt w restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską.
  • Jesteś informowany na bieżąco o najświeższych promocjach, w tym o nowych kuponach promocyjnych.