Kim jesteśmy?

Pizza Hut jest największą na świecie siecią restauracji serwujących pizzę.
Dzięki niepowtarzalnej atmosferze gościnności, wyjątkowemu menu zawierającemu autorskie receptury przygotowywane i serwowane przez pełnych pozytywnej energii, celebrujących każdy dzień pracowników istniejemy w Polsce już ponad 20 lat. Pragniemy, aby każda wizyta w naszych restauracjach, zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół, była okazją do dzielenia się posiłkami i wspólnej zabawy, stąd zaczynamy każdy rok od spotkań przy wspólnym stole w ramach Festiwalu Pizzy, który cieszy się ogromną popularnością. Pizza Hut jest znana z unikalnych i innowacyjnych kształtów pizzy z dużą ilością sera, który jest ulubionym dodatkiem naszych gości. Pizze takie jak Cheesy Bites, Pizza Korona czy Cheesy Lava, a także pozostałe dania, między innymi nasz sztandarowy Bar Sałatkowy czy wyjątkowa pizza na puszystym cieście Pan, smakują wszystkim, ponieważ mają w sobie sekretny składnik – miłość do jedzenia :)

W co wierzymy?

W Pizza Hut wierzymy, że Wszystko Jest Możliwe, czego przykładem może być zaserwowanie pizzy poza kulą ziemską! – w 2001 roku rosyjski astronauta Yuri Usachov zjadł ją ze smakiem na orbicie okołoziemskiej podczas pobytu w stacji kosmicznej Sojuz.
Każdego dnia udowadniamy, że dzięki kulturze pracy opartej na Naszych Naczelnych Wartościach, którymi są: Orientacja na klienta, Doskonałość operacyjna, Ambitne cele, Informacja zwrotna, Zobowiązanie wobec ludzi, Pozytywna energia, Można na nas polegać oraz Zyskowność pozycja lidera wśród restauracji z obsługą kelnerską w Europie Środkowo-Wschodniej jest w naszym zasięgu, zaś każda chwila spędzona z nami może stać się niezapomnianą okazją do wspólnego świętowania i doskonałej zabawy. Największy z pasjonatów naszego corocznego „Festiwalu Pizzy” podczas jednej wizyty w restauracji skonsumował aż 56 kawałków różnych rodzajów pizzy!

kogo szukamy?

Otaczamy się ludźmi, którzy tak jak my, ponad wszystko cenią sobie relacje międzyludzkie. Dzięki uśmiechowi, pozytywnej energii, zaangażowaniu i propagowaniu kultury gościnności tworzymy wyjątkową atmosferę pracy i klimat naszych restauracji. Jeśli odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy, jesteś otwarty na ciągły rozwój, kochasz celebrować każdy dzień swojego życia, potrafisz uczynić z pracy swoją pasję i szukasz miejsca gdzie to wszystko będzie możliwe dobrze trafiłeś – czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy?

 • 1) Możliwość wpływu na rozwój swojej kariery
  Bycie częścią międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy daje Ci możliwości rozwoju,
  z których mamy nadzieję, że zechcesz skorzystać. Twoja przyszłość jest w Twoich rękach – chętnie
  Ci pomożemy. Wykorzystaj szansę dołączając do nas!
 • 2) Ciekawe i rozwijające szkolenia
  Inwestując w rozwój naszych pracowników korzystamy z nowoczesnych technik nauki takich jak
  e-learning, szkolenia w miejscu pracy, zajęcia w klasach, symulacje etc. dzięki czemu zdobywanie wiedzy staje się przyjemne i rozwijające.
 • 3) Elastyczne godziny pracy i przejrzyste zasady
  Cenimy Twoje pasje oraz chwile, które celebrujesz po pracy bo to one sprawiają, że tak chętnie dzielisz się pozytywną energią i uśmiechem pracując w Pizza Hut, dlatego oferujemy Ci elastyczne godziny zatrudnienia, abyś miał wystarczająco czasu no to co dla Ciebie ważne. Jednocześnie oferujemy przejrzyste zasady współpracy, dzięki czemu możesz poczuć się w pełni komfortowo decydując się na współpracę.
 • 4) Możliwość zasmakowania w naszych specjałach w atrakcyjnych cenach.
  Będąc członkiem zespołu PH otrzymujesz atrakcyjną zniżkę w wysokości 25% nie tylko w naszej,
  ale także innych, należących do AmRest restauracjach: KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks.

DOŁĄCZ DO NAS

Sprawdź aktualne oferty pracy w Polsce

szukaj ofert
COPYRIGHT © 2014 AmRest